KÖYCOY Derneği Olağan Genel Kurulu 26.05.2019 tarihinde aşağıda belirtilen adreste yapılacaktır. Bu tarihte çoğunluk sağlanamadığı takdirde genel kurul mevcut katılımla 09.06.2019 tarihinde yapılacaktır. Üyelerin bilgisine sunulur.

Ahmet Mithat Efendi Sk. 40/12 Güzeltepe Mh. Çankaya / ANKARA

Portre Fehmi Yüce

18.01.1993 Çamlıdere Tatlak Köyü doğumlu. Annesi Gülsüm YÜCE, babası Bahri YÜCE . Fatih YÜCE adında bir de kardeşi bulunmaktadır.

İlköğrenimine Çamlıdere Merkez Atatürk İlköğretim okulu’nda başladı. Bir yıl boyunca taşımalı olarak Tatlak Köyünden okula gidip geldi. İlköğretim ikinci sınıfına giderken çeşitli nedenlerden dolayı Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Köyün Peçenek İlköğretim Okulu’na taşınması kararı verildi. 2000-2001 eğitim öğretim yılında ikinci sınıfa başladı ve 2006-2007 eğitim öğretim yılı sonunda Peçenek İlköğretim Okulu’ndan mezun oldu.

İlköğretimde okuduğu yıllarda derslerindeki başarıları ve olumlu davranışları ile arkadaşlarına hep örnek oldu. Peçenek İlköğretim Okulu’ndan 5.00 diploma notu ile mezun olduktan sonra Şerefli Koçhisar Anadolu Lisesini kazandı. Oradan da Gerede Anadolu Lisesine nakil yaptırdı. Halen Gerede Anadolu Lisesi 10. sınıfında okumaktadır.

Ailesinin maddi geliri okumasına destek olacak durumda değil. Tek kardeşi olan Fatih YÜCE’de Ortaöğretimine Çamlıdere de devam etmektedir.

Fehmi YÜCE’ye maddi destek verildiği takdirde başarılı olacaktır.

Yavrularımız Adına Yardımlarınızdan Dolayı Tüm Yardımseverlere Teşekkür ediyoruz.

Bu Bilgileri Yazan Peçenek İlköğretim Okulu Müdürü Turgay SARI

Eskişehir Web Tasarım